Bedrijfsstages

Algemeen

Binnen de Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen zijn er verschillende mogelijkheden om als bedrijf stagestudenten te begeleiden. Afhankelijk van de opleiding, kunnen zowel studenten uit het 3e jaar bachelor als studenten uit het masterjaar stage lopen in uw bedrijf.

Bouwkunde - Bachelor

Tijdens de stage blijft de student volledig juridisch afhankelijk van de Universiteit Antwerpen. De stage vangt aan begin 2e semester en loopt over een periode van 6 weken, steeds van maandag tot en met donderdag. Voorafgaand aan de stage dient een stageovereenkomst met bijhorende werkpostfiche en risicoanalyse te worden opgemaakt. Onze studenten beschikken standaard over: veiligheidsschoeisel, -helm en een VCA-vol attest.

Meer informatie over de bedrijfsstage en het reglement vindt u hier:

Het is mogelijk dat er meerdere studenten van onze faculteit kandideren voor de aangeboden stageplaatsen. Op deze manier kan u de meest geschikte kandidaat / kandidaten weerhouden.

Neem contact met ons op indien u vragen heeft

  • Vragen over de inhoud van de stage kan u stellen aan Frie Van Haerenborgh (Stagecoördinator) – frie.vanhaerenborgh@uantwerpen.be
  • Vragen over de werking van het webformulier of andere toepassingen op onze website kan u stellen aan Ian Severins (Communicatieverantwoordelijke Engineers of Tomorrow) – ian.severins@uantwerpen.be of +32 473 45 76 23
Stap 1: Maak een persoonlijk account aan

Dankzij dit platform heeft u de mogelijkheid om uw bedrijf op ieder moment op de meest attractieve manier voor te stellen aan onze studenten. Hierbij leggen wij de bal graag in uw kamp. Door het aanmaken van een persoonlijke account kan u op ieder moment uw bedrijfspagina aanpassen.

Het aanmaken van een persoonlijke account vereist enkel persoonlijke informatie (e-mail, naam, telefoonnummer en wachtwoord). 

Indien u al een account heeft, kan u rechtstreeks naar Stap 2 gaan.

Maak een account aan
Stap 2: Vul het correcte formulier in

Uw persoonlijke account kan gekoppeld worden aan een nieuw of een bestaand bedrijf. U kan eenvoudig nakijken of u reeds een bedrijf heeft geregistreerd door op “Mijn Bedrijf” te klikken in de menubalk.

Hoe weet ik of ik reeds een bedrijf heb geregistreerd?

Registreer mijn bedrijf!

Bouwkunde – Master Contacteer Amaryllis Audenaert – amaryllis.audenaert@uantwerpen.be

Chemie – Bachelor Contacteer Dorine Wambeke – dorine.wambeke@uantwerpen.be

Chemie – Master Contacteer Linda Beenaerts – linda.beenaerts@uantwerpen.be

Biochemie – Master Contacteer Linda Beenaerts – linda.beenaerts@uantwerpen.be

Elektromechanica – Master Contacteer Gunther Steenackers – gunther.steenackers@uantwerpen.be

Elektronica-ICT – Master Contacteer Peter Hellinckx – peter.hellinckx@uantwerpen.be​